Kontaktoj

E@I
Víťazná 840/67A
SK-958 04 Partizánske, Slovakio
Retadreso: info@ikso.net
Telefono: +421 902 203 369
IČO: 42013551

En kelkaj landoj kie E@I havas pli ol 150 membroj, ekzistas branĉoj kun loka reprezentanto. Vi povas kontakti tiun ĉi personon en la loka lingvo pri la asocio kaj priparoli la landan agadon.

Belgio
Yves Nevelsteen - yves@ikso.net

Brazilo
Rogener Pavinski - alkemiisto@gmail.com

Britio
Martin Minich - marteno.minihh@gmail.com

Francio
Aleks Kadar - aleks@ikso.net

Germanio
Jevgenij Gaus - jhenja@ikso.net

Hispanio
Juan Diego Díaz Bautista - juandiegoazbau@gmail.com

Italio
Nicola Ruggiero - nicola.ruggiero@esperanto.it

Litovio
Neringa Gaus - neringa@ikso.net

Nederlando
Oscar Debats - debats@gmail.com

Pollando
Łukasz Żebrowski - lukasz.zebrowski@gmail.com

Rusio
Ksenia Prilepskaya - ksenia.prilepskaya@gmail.com

Slovakio
Peter Baláž - petro@ikso.net

Svedio
Sonja Lundberg - sonja@ikso.net

Usono
Erin Piateski - erinja@ikso.net

Ĉeĥio
Marek Blahuš - marek@ikso.net

Kopirajto © 2005-2017 E@I. Ĉiuj rajtoj estas rezervataj.